Odontika

 • EN
 • DE
 • NO
 • SE
 • FI
 • RU
 • FR
 • DK
 • NL
 • IT
 • LT
  +370 614 42098

  Implantai

  Dantų Implantai

   

  Dantų implantai - Odontikos klinikoje atliekamas profesionalus dantų implantavimas.

   

  Dantų implantai Vilniuje – tai nedideli titaniniai sraigtai, operacijos metu įsodinami į žandikaulį po dantenomis, praradus natūralius dantis. Dantų implantacija – pažangus gydymo būdas, sparčiai populiarėjantis Lietuvoje ir pasaulyje. Titanas yra priimtina žmogaus organizmui medžiaga ir nesukelia alerginių reakcijų. Dantų implantai suteikia komfortą kaip ir natūralūs dantys.

  Kas yra dantų implantai?

  Dantų implantas iš esmės yra natūralios danties šaknies pakaitalas ir paprastai yra sraigto arba cilindro formos. Implantai yra pagaminti iš titano – metalo, kurį gerai toleruoja žmogaus organizmas.  

   

  Laikui bėgant, žandikaulis stipriai susijungia su implantu. Nedidelis priedas ant implanto viršaus iškyla virš dantenos. Karūnėlės, tiltai arba dantų protezai tada gali būti uždedami ant implanto.

   

  Restoration
  divider
  Restauracija
  Tikroviškai atrodanti karūnėlė uždedama ant implanto viršaus, suteikdama Jums pasitikėjimo valgyti ir šypsotis.

   

   

  Abutment

   

  divider

  Atrama

  Ši dalis sujungia implantą su individualiai pagaminta restauracija.

   

  Restoration
  divider

  Implantas

  Pagamintas iš titano,  šis bio-suderinamas į sraigtą panašus prietaisas susilieja su danties audiniu, sutvirtindamas Jūsų implantą.

   

   

   

   

  Prarasto danties pakeitimas yra būtinas Jūsų bendrai dantų sveikatai palaikyti, nes esantis tarpas sukelia kramtymo sunkumų, tampa nejauku juoktis.  Tarpą ribojantys dantys neturi atramos, dėl to juda tarpo link, dantų ir tarpdančių valymas tampa sudėtingesnis. Prarastas dantis gali pakeisti Jūsų veido formą ir galite atrodyti vyresnis bei turintis sveikatos problemų.

   

  Iš pradžių implantacija gali pasirodyti brangesnė nei kiti gydymo metodai, bet vertinant ilgalaikėje perspektyvoje, implantai dažnai tampa ekonomiškiausiu sprendimu. Tiltai ir protezai dažnai reikalauja nuolatinio pataisymo arba pakaitalų, tuo tarpu implantai yra prarastų dantų pakaitalas visam gyvenimui.

   

  Kaip mes galime padėti

  Single tooth implants
  divider
   

  Vieno danties implantai

  Pacientams, kuriems trūksta vieno danties, galima įsukti individualų implantą. Ant jo uždėjus karūnėlę, vieno danties implantas funkcionuoja kaip natūralus dantis.

   

   

   

  Implant-supported bridge
  divider
   

  Implantais prilaikomas tiltas

  Tradiciniai tiltai uždedami ten, kur trūksta kelių šalia esančių dantų. Implantais prilaikomas tiltas gali būti uždedamas tiesiai ant susidariusio tarpo, taip palaikydamas dantis, esančius kiekvienoje tarpo pusėje.

   

   

  Implant Dentures
  divider

  Implantais paremti dantų protezai

  Fiksuota alternatyva išimamiems dantų protezams. Pilnas arba dalinis dantų protezas bus uždėtas ant keleto implantų galvučių. Pacientui nebereikia daugiau nerimauti dėl protezo kritimo kalbant ar valgant. Implantais paremti dantų protezai patobulina šypseną ilgam bei reikalauja mažiau pataisymų negu tradiciniai dantų protezai.

   

   

   

   

   

   

   

   

     Paskambinkite į Odontika ir sutarkite dėl savo apsilankymo pas gydytoją jau šiandien.

   

   

  Norint atstatyti keletą trūkstamų dantų, nebūtina įsodinti tiek pat implantų. Netekus grupės dantų, implantuojami keli implantai ir gaminamas tiltinis protezas. Visam bedančiam žandikauliui suprotezuoti gali užtekti 6–8 implantų.

  Dantis susideda iš vainiko (danties dalis virš dantenų) ir šaknies (nematoma danties dalis po dantenomis). Šaknis yra žandikaulio kaule, ji laiko dantį savo vietoje. Yra daug būdų atstatyti danties vainiką, tačiau tik implantavimas gali pilnai atstatyti danties šaknį.
  Implantas įsriegiamas į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atrama danties atstatymui. Prigijus implantui kaule, protezuojama - padaromas danties vainikėlis, tiltas arba fiksuojamas protezas.
  Pagrindinis danties implanto privalumas yra tas, kad, įaugęs į žandikaulį, jis suteikia itin tvirtą pagrindą protezui. Visiškai nejudantys protezai užtikrina natūralią kalbėseną, efektyvų ir neskausmingą kramtymą, maksimalų estetinį rezultatą ir, svarbiausia, pasitikėjimą savimi.
  Be to, implantai neleidžia sunykti kaului, kuris, netekus dantų, ilgainiui plonėja. Dantų implantai užtikrina natūralios veido formos išlaikymą ir maksimaliai sumažina nepatogumus, susijusius su dantų praradimu.

  Pirmo vizito metu atliekama danties implantacija. Implantas įsriegiamas į kaulą ir paliekamas prigijimui 3-6 mėnesiams.
  Per antrą vizitą ant implanto uždedama speciali galvutė - abatmenas, ant kurio vėliau bus padaromas danties vainikėlis. Kartais ši galvutė uždedama pirmo vizito metu, įdėjus implantą.
  Trečio etapo metupadaromas danties vainikėlis. Pritaikius vainikėlio spalvą, formą, dydį, naujas dantis nesiskirs nuo nuosavų dantų.

   

  © 2017 Visos teisės saugomos.
  Dizainas TAPE