Odontika

 • EN
 • DE
 • NO
 • SE
 • FI
 • RU
 • FR
 • DK
 • NL
 • IT
 • LT
  +370 614 42098

  Tik spėjo pranešti apie skrydžius į Lietuvą,


  Tik spėjo pranešti apie skrydžius į Lietuvą, o islandai jau puolė skambinti
   (43)    
  Ugnė Karaliūnaitė,
  www.DELFI.lt
  2014 m. lapkričio 5 d. 15:15  Neseniai apie itin pigius skrydžius į JAV paskelbusi Islandijos pigių skrydžių bendrovė „Wow Air“ vasarą vėl į Lietuvą skraidins islandus, o lietuvius į Reikjaviką. Sezoninis skrydis verčia ir verslininkus trinti rankomis.

  Islandijos oro bendrovė „Wow Air“ pasaulinio dėmesio sulaukė pasiskelbusi, kad pradės vykdyti pigius skrydžius iš Reikjaviko į JAV (Bostoną ir Baltimorę). Skelbta, kad bilietų kainos prasidės nuo 99 JAV dolerių (273 Lt).

  Žinoma, kaip ir kitos pigių skrydžių bendrovės „Wow Air“ prašo susimokėti papildomai už kai kurias paslaugas (vietos rezervavimas, daugiau vietos kojoms, didesnis lagaminas ir pan.), todėl susumavus visas išlaidas bilietai į kitą žemyną gali būti nebe tokie patrauklūs.

  Vis dėlto susigundę šiais pasiūlymais lietuviai ateinančią vasarą galės lengviau pasiekti Reikjaviką, nes bendrovė nuo birželio pardavinėja bilietus į Islandijos sostinę iš Vilniaus. Primename, kad skrydžiai į Islandiją vasaros metu buvo vykdomi ir šią vasarą.

  Birželio pradžioje skrydis į abi puses į Reikjaviką šiuo metu kainuoja apie 1060 Lt (307 eurai). Bilietus oro bendrovės puslapyje galima įsigyti tik vasaros sezono metu.

  Atnaujintu tiesioginiu susisiekimu su Islandija džiaugiasi ne tik keliautojai. Odontologijos klinikos „Odontika“ direktorius Alistairas Day-Stirratas prasitarė, kad praėjusią savaitę sulaukė pirmųjų islandų užklausų dėl galimybės susitvarkyti dantis, kol viešės Lietuvoje.

  „Vienas klientas klausė tik dėl dantų balinimo ir kosmetinės priežiūros. Taip pat sulaukėme užklausų dėl visiško burnos sutvarkymo, implantavimo, karūnėlių dėjimo“, - pasakojo verslininkas.

  Lietuvoje gyvenantis britas teigė, kad tiksliai nežino, kiek Islandijoje odontologų paslaugos brangesnės nei Lietuvoje, tačiau, jo žiniomis, Vakarų Europoje kainos didesnės apie 50-70 proc. palyginus su Rytų Europa.

  A. Day-Stirratas pasakojo, kad jo vadovaujamoje klinikoje užsienio klientai sudaro apie 25-30 proc. Verslininkas skaičiavo, kad yra sulaukę pacientų iš 75 skirtingų valstybių.


  „Žinoma, pasaulyje yra daug lietuvių, kurie istoriškai gyvena JAV ar Australijoje. Taip pat lietuviai emigruoja į iš dalies naujas jiems šalis. Daugiausia mūsų klientų iš Vakarų Europos, bet esame turėję klientų iš Kanados, JAV, Pietų Amerikos, Kinijos ir net Afrikos, Naujosios Zelandijos“, - kalbėjo pašnekėjo.

  Odontologijos klinikos vadovas teigė, kad ne visi klinikos klientai iš užsienio – emigravę ar antros, trečios kartos lietuviai. Patys tautiečiai rekomenduoja savo šalį kaip kokybiškų odontologijos paslaugų vietą.

  „Prieš dvi savaites turėjome klientų iš Prancūzijos. Jie – britai, jų dukra dirba su lietuviu Londone. Šis parekomendavo jai Lietuvą, kaip puikią šalį geros kokybės ir pigioms odontologijos paslaugoms. Klientai pasiieškojo informacijos patys ir įsitikino tuo“, - pasakojo A. Day-Stirratas.

  Pasak jo, į Lietuvą dantų susitvarkyti atvažiavę užsieniečiai šį darbą susiderina su atostogomis Lietuvoje.

  „Žmonės apsistoja čia penkioms dienoms, kartais savaitei. Ir jie ne tik lieka Vilniuje, bet aplanko ir Trakus, Klaipėdą. Žinoma, kartais jie dantisto kėdėje praleidžia 4-5 valandas per dieną, bet visą likusį laiką jie praleidžia apsipirkdami, restoranuose, apžiūrėdami miestą“, - vardijo pašnekovas.

  Britas skaičiavo, kad ne itin daug odontologijos paslaugų užsisakęs užsienietis iš Vakarų gali sutaupyti tiek, kiek jam kainuoja skrydis į Lietuvą, nakvynė čia. Taip jiems pavyksta ir susitaisyti dantis, ir dar atostogomis pasidžiaugti. Kiti klientai – į Lietuvą važiuoja kardinaliai susitvarkyti dantis ir tai yra pagrindinis jų kelionės tikslas.

  Tapkite DELFI draugais „Facebook“ ir pirmieji sužinokite svarbiausius Lietuvos ir pasaulio įvykius!

  http://www.delfi.lt/verslas/verslas/tik-spejo-pranesti-apie-skrydzius-i-lietuva-o-islandai-jau-puole-skambinti.d?id=66297884#ixzz3Ig5ci8Nw

   

   

  © 2017 Visos teisės saugomos.
  Dizainas TAPE